KONST / Litografier / Litografisk affisch 16162068
nr 1616 2068
Marc Chagall
(1887-1985), Frankrike
Litografisk affisch, "Grand Palais, 1970", oramat löst blad, Charles Sorlier, Mourlot, bladets mått: 71x50,5. Ej signerad
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 29 april 2024
kl 18:11:54
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Marc Chagall
Läs mer om Marc Chagall